Kontakt oss

ÅPNINGSTIDER: MANDAG - FREDAG 0700 - 1600
 
 

Leirfossveien 37 Fossegrenda
7038 Trondheim

Telefon 73 84 49 00 
E-post: tromas@tromas.no
 
Direktetelefonnummer:
Serviceverksted/deler: 918 26 633
Slipeverksted: 918 32 163
Varemottak: 950 22 443
Administrasjon / Økonomi / Nettbutikk: 918 24 105
 
 
Med over 20 års erfaring og eget serviceverksted er Tromas en trygg og kunnskapsrik faghandel med fokus på verktøy for profesjonelt bruk. Vi selger produkter fra en rekke kvalitetsprodusenter som Makita, Stihl, Metabo og Zarges.
Vår butikk, slipeverksted og autoriserte serviceverksted finner du i Fossegrenda i Trondheim.
 
                                              

 

 

Telefonliste Tromas AS 73 84 49 00   tromas@tromas.no
Thomas Leer 930 04 006 Daglig leder thomas@tromas.no
Bjørn Johansen 993 03 087 Service baj@tromas.no
Ole Petter Antonsen 979 71 861 Innkjøper opa@tromas.no
       
Butikk / Salg 918 61 730   tromas@tromas.no
Geir Johan Gundersen  950 20 170 Butikken gunder@tromas.no
Heidi Smedhaug 950 19 506 Butikken hs@tromas.no
Andrè Lyngvær 950 19 961 Butikken  al@tromas.no
Petter Hovin 952 67 527 Uteselger petter@tromas.no
Egil Joar Mellingseter 950 20 423 Uteselger ejm@tromas.no
       
Varemottak  950 22 443    
Atle Nordbotten 950 22 443  Lager  atle@tromas.no
       
Slipeverksted   918 32 163    sliping@tromas.no
Steinar Eriksen   950 20 357  Slipeverksted  sliping@tromas.no
Geir Åge Vold 950 20 481  Slipeverksted  sliping@tromas.no
       
Serviceverksted / Deler 918 26 633    service@tromas.no
Tor Olaf Staven  952 70 071 Serviceverksted  tos@tromas.no
Svein Egil Strømsvik  950 20 930 Serviceverksted  ses@tromas.no
Tore Andreassen     950 21 159 Serviceverksted  ta@tromas.no
       
 Administrasjon / Økonomi / Nettbutikk  918 24 105    tromas@tromas.no
 Ida Jor  995 36 070  Økonomiansv.  ida.jor@tromas.no
 Kersti Pedersen  900 74 532  Nettbutikk/Kontor  kp@tromas.no
 Jonas Humbernes 950 41 150  Nettbutikk/kontor  jh@tromas.no

Send oss gjerne en melding


Tromas Trondheim
Leirfossveien 37 Fossegrenda
7038 Trondheim
Tlf 73 84 49 00

Åpent man-fre 0700-1600

  • betalingsinfo